0 item
SHOPPING CART

Your shopping cart is empty

Continue Shopping
SUBTOTAL: $0

     

Witamy

Od 30 lat jesteśmy na rynku szkła oferując produkty najwyższej jakości.  Innowacja, technologia i jakość to właśnie trzy słowa dzięki którym nasza marka jest dzisiaj znana i doceniana w całej Europie. Współpracujemy obecnie z wieloma firmami, które na pierwszym miejscu stawiają najwyższą jakość swoich produktów oferując je wielu klientom. Cieszymy się, że możemy brać w tym udział i mieć w to swój wkład.  

Wielu naszych odbiorców docenia i podkreśla chęć współpracy z uwagi na wysoką jakość naszego szkła. Wprowadzanie ultranowoczesnych technologii i najwyższych standardów zarządzania produkcją pozwoliło aby marka naszej firmy stała się synonimem wysokiej jakości, co daje nam dużo satysfakcji.
Doświadczony zespół osób pracuje z entuzjazmem i czuwa aby każdy projekt realizowany przez naszą firmę był dostarczony zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Mamy nadzieję, że dzięki temu nadal będziemy mogli cieszyć się dobrą opinią u naszych odbiorców i realizować kolejne zamówienia.CO ODRÓŻNIA NAS OD INNYCH?PO PIERWSZE

Oferujemy najwyższą jakość 

PO DRUGIE

Produkujemy w oparciu o system zarządzania ERP 

PO TRZECIE

Posiadamy bardzo dobrze wyszkolony zespół produkcyjny 

PO CZWARTE

Mamy 30 letnie doświadczenie w obróbce szkła